Camping w lesie

Wspaniały wypoczynek w lesie!

Kampery

Wiele stanowisk

Camping z nami - Twój komfort, nasze pole, Twoja przygoda. Dołącz do społeczności kamperowców!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Wypoczynek w lesie

Prawdziwy odpoczynek

Idealny odpoczynek - to odpoczynek w pokoju bez pośpiechu - tak jest u nas!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Namioty

Pomysł na urlop

Pole namiotowe czeka! Przyroda, przygoda, swoboda - odkryj uroki biwakowania z nami.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Saunowanie

Perełka naszego ośrodka

W wolnym czasie koniecznie odwiedźcie saunę i zadbajcie o relaks i zdrowie!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Pole namiotowe i camping

Dysponujemy również dużym, dobrze wyposażonym polem namiotowym i campingiem. U nas możecie Państwo w pełni zrelaksować się na leśnym terenie o powierzchni aż 4,5 ha i odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Mikroklimat panujący w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu i Rezerwatu Grotnickiego ma cechy zbliżone do mikroklimatu Rabki. Sprzyja nie tylko osobom dorosłym, ale i dzieciom. Cisza i spokój są u nas gwarantowane.

Niedaleko znajduje się m.in. łowisko PZW Grotniki oraz kąpielisko „Zatoka Linda”, gdzie można skorzystać z szerokiej gamy różnego rodzaju atrakcji wodnych. Ze swojej strony dla chętnych organizujemy natomiast grę w ASG lub paintball, a także naukę jazdy konnej czy jazdę off road. Zapewniamy, że u nas nigdy nie ma nudy.

Na terenie naszego ośrodka zlokalizowane jest ponadto specjalne miejsce na grill lub do rozpalenia ogniska. Dzięki niemu wieczorem można spędzić czas w nieco większym gronie na wspólnej biesiadzie. Zadaszenie sprawia, że jest to możliwe także w mniej pogodne dni.

Idealny wypoczynek dla rodzin!

Odpocznik od zgiełku miasta

Odpocznij od miasta

Rozpocznij przygodę życia z namiotem na naszym wyjątkowym polu namiotowym!

Czy szukasz miejsca, gdzie możesz podziwiać piękno przyrody, oddychać świeżym powietrzem i cieszyć się swobodą, którą daje biwakowanie? To właśnie my mamy dla Ciebie idealne miejsce!

Nasze pole namiotowe to doskonałe miejsce, które umożliwia zarówno kamperom, jak i amatorom namiotów odkrycie prawdziwego uroku obozowania. Z dala od zgiełku miasta, otoczone majestatyczną naturą, tu naprawdę możesz poczuć prawdziwą wolność.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym podróżnikiem z własnym kamperem, czy ktoś, kto lubi biwakować pod namiotem, mamy dla Ciebie miejsce. Możesz przyjechać sam, z rodziną lub ze znajomymi – zawsze znajdzie się tu miejsce dla Ciebie.

Nasze pole namiotowe oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego obozowania – czyste i zadbane miejsca do rozbicia namiotu, wyznaczone miejsca dla kamperów z dostępem do prądu, a także dobrej jakości udogodnienia sanitarne.

Ale to nie wszystko! U nas masz szansę spotkać podobnie myślących ludzi, którzy podzielają Twoją pasję do przygody, odkrywania i spędzania czasu na łonie natury. Co więcej, otoczenie naszego pola namiotowego to prawdziwy raj dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu – gwarantujemy, że nie będziesz się u nas nudzić!

Nie czekaj! Dołącz do nas na wyjątkowej przygodzie na naszym polu namiotowym. Odkryj prawdziwy urok obozowania, poczuj wolność, podziwiaj nieskazitelne piękno natury i naładowuj baterie w najlepszy możliwy sposób. Nasze pole namiotowe czeka właśnie na Ciebie!

DODATKOWE ATRAKCJE

Domki wypoczynkowe AURA w Grotnikach

Atrakcje w obiekcie

Na terenie naszego ośrodka można zorganizować naprawdę niezapomnianą imprezę dla pracowników, znajomych czy rodziny. Znajdujemy się na sporych rozmiarów terenie (4,5 ha) w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu i Rezerwatu Grotnickiego. Dlatego możecie mieć Państwo pewność, że znajdziecie u nas spokój i ciszę. Będziecie mogli odpocząć od zgiełku dużego miasta.

Mimo to nie brakuje u nas różnego rodzaju atrakcji. Możemy zorganizować grę w paintball czy ASG, naukę jazdy konnej czy jazdę off road.

Znajdziecie Państwo u nas również miejsce do wspólnego grillowania czy biesiadowania, także w mniej pogodne dni. Na pewno nie będzie nudy – to możemy zagwarantować już teraz!

Ognisko lub grill

Paintball i ASG

Zobacz jak wygląda nasz obiekt

Przejrzyj galerię zdjęć

Ośrodek znajduje się na leśnym i zamkniętym terenie o łącznej powierzchni 4,5ha.

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas, aby poznań szczegóły:

  • AURELIA +48 604 070 176
  • KARINA +48 696 447 246

    Imię i nazwisko:


    Email:


    Wiadomość: