GALERIA

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE ATUTY

Teren ośrodka

Ośrodek znajduje się na leśnym i zamkniętym terenie o łącznej powierzchni 4,5ha.

Świetlica

Do dyspozycji wszystkich gości naszego ośrodka posiadamy przestronną świetlicę, wyposażoną w wygodne kanapy, narożniki i fotele oraz stoliki.

Nasze Domki

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 nowo wyremontowanych, drewnianych, wyjątkowo urokliwych domków o powierzchni od 30m2 do 80m2.

SŁONECZNIK

To mały, przytulny domek 3-osobowy, idealny dla rodziny z dzieckiem (2+1) lub trzech osób dorosłych. W jego skład wchodzi salon z rozkładanym narożnikiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem i pojedynczym miejscem do spania oraz łazienka z WC. Na zewnątrz znajduje się zadaszony i oświetlony taras.

BRATEK

To piękny domek 5-osobowy, idealny dla rodziny z dziećmi (2+2) lub czterech osób dorosłych. W jego skład wchodzi salon z rozkładanym narożnikiem, sypialnia z dużym łóżkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z WC. Na zewnątrz znajduje się zadaszony i oświetlony taras.

KALINA

To przytulny domek 4-osobowy, idealny dla rodziny z dziećmi (2+2) lub czterech osób dorosłych. W jego skład wchodzi salon z rozkładanym narożnikiem, sypialnia z dużym łóżkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z WC. Na zewnątrz znajduje się zadaszony i oświetlony taras.

LAWENDA

To pachnący lawendą domek 5-osobowy, idealny dla rodziny z dziećmi (2+2) lub czterech osób dorosłych. W jego skład wchodzi salon z rozkładanym narożnikiem, sypialnia z dużym łóżkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z WC. Na zewnątrz znajduje się zadaszony i oświetlony taras.

MALWA

To śliczny domek 5-osobowy, idealny dla rodziny z dziećmi (2+2) lub czterech osób dorosłych. W jego skład wchodzi salon z rozkładanym narożnikiem, sypialnia z dużym łóżkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z WC. Na zewnątrz znajduje się zadaszony i oświetlony taras.

MONSTERA

To przytulny domek 5-osobowy, idealny dla rodziny z dziećmi (2+2) lub czterech osób dorosłych. W jego skład wchodzi salon z rozkładanym narożnikiem, sypialnia z dużym łóżkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z WC. Na zewnątrz znajduje się zadaszony i oświetlony taras.

DZIĘCIOŁ

To duży, dwupoziomowy domek 8-osobowy, idealny dla dwóch rodzin z dziećmi (2 x 2+2) lub ośmiu osób dorosłych. W jego skład wchodzi: na parterze – przestronny salon z rozkładanym narożnikiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z WC; na piętrze – trzy sypialnie z podwójnymi łóżkami. Na zewnątrz znajduje się zadaszony i oświetlony taras.

BOCIAN

Duży, dwupoziomowy domek 6-os., idealny dla dwóch rodzin z dziećmi (2 x 2+1) lub 6 os. dorosłych. W jego skład wchodzi: na parterze – przestronny salon z rozkładanym narożnikiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z WC; na piętrze – sypialnie z pojedynczymi i podwójnymi łóżkami oraz kącik zabaw dla dzieci. Na zewnątrz jest zadaszony i oświetlony taras.

SURFINIA

To urokliwy domek 4-osobowy, idealny dla rodziny z dziećmi (2+2) lub czterech osób dorosłych. W jego skład wchodzi salon z rozkładanym narożnikiem, sypialnia z dużym łóżkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z WC. Na zewnątrz znajduje się zadaszony i oświetlony taras.