Imprezy okolicznościowe

Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę

Imprezy integracyjne

Zjednoczymy Twój zespół

Dobrze zgrany zespół to połowa sukcesu. Postaw na świetną zabawę!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Eventy

Daj znać czego potrzebujesz!

Potrzebujesz przeprowadzić wydarzenie i szukasz odpowiedniego miejsca? Zapraszamy!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Szkolenia

Edukacja w ciszy

Rozwój to klucz do sukcesu w biznesie. U nas możesz liczyć na wspaniałe warunki.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Zielone szkoły

Wiele miejsca do zabawy

Dzieci potrzebują przestrzeni i kontaktu z naturą. My to zapewniamy!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Imprezy firmowe

Zorganizuj u nas wyjątkową imprezę firmową, której Twoi pracownicy nie zapomną przez długi czas. Do Państwa dyspozycji mamy dziewięć świeżo wyremontowanych, drewnianych domów z pełnym wyposażeniem. Obiekty o wielkości od 30 do 80 metrów kwadratowych składają się z salonu, osobnych sypialni, łazienki z prysznicem i WC oraz kuchni.

Na zewnątrz znajduje się dodatkowo taras ze stołami i ławami. Domki położone są w malowniczej okolicy na terenie zajmującym łącznie 4,5 ha.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przez cały rok. W okresie letnim pomożemy w zorganizowaniu atrakcji takich jak paintball, ASG czy jazda samochodem terenowym.

W mniej pogodne dni do Państwa dyspozycji jest specjalnie zadaszone miejsce idealne do biesiadowania. Dzięki temu wieczorem można miło spędzić czas na wspólnym grillu lub ognisku. Ze swojej strony możemy zorganizować catering.

Dysponujemy także sporych rozmiarów świetlicą, którą przekształcić można w razie potrzeby w salę konferencyjną lub szkoleniową.

Chrzciny

Z myślą o najmniejszysch

Nowego członka rodziny warto powitać w większym gronie.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Konsolacje

Ku pamięci naszych bliskich

Wiemy, że to ciężki czas, dlatego wszystkim się zajmiemy.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Urodziny

Szczególnie świętujemy jubileusze.

Dobra zabawa jest niezbędna do szczęścia! Świętujcie razem z nami.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Komunie

Ważny dzień każdego z nas

Ogromne wydarzenie w życiu każdego chrześcijanina trzeba uczcić!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Imprezy okolicznościowe

Zorganizuj u nas wyjątkową imprezę okolicznościową – urodziny, chrzciny lub pierwszą komunię swojego dziecka. Mamy do Państwa aż dziewięć świeżo wyremontowanych domków drewnianych o wielkości od 30 do 80 metrów kwadratowych. Wszystkie wyposażone są w kuchnię, łazienkę z prysznicem i WC, salon oraz osobne sypialnie.

Na zewnątrz znajduje się dodatkowo taras z meblami ogrodowymi. Wszystko to położone jest w niezwykle malowniczej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu i Rezerwatu Grotnickiego. Nasz teren to aż 4,5 ha.

Jesteśmy w stanie ugościć jednocześnie 48 osób. Ze swojej strony oferujemy również organizację cateringu. Działamy przez cały rok.

W razie niepogody biesiadować można w specjalnie zadaszonym miejscu. Impreza w takim otoczeniu na pewno pozostanie w pamięci na długi czas. Dodatkową atrakcją w tym przypadku może być paintball, ASG czy wspólny spacer po lesie. Gwarantujemy, że na pewno nikt nie będzie się nudzić.

DODATKOWE ATRAKCJE

Domki wypoczynkowe AURA w Grotnikach

Atrakcje w obiekcie

Na terenie naszego ośrodka można zorganizować naprawdę niezapomnianą imprezę dla pracowników, znajomych czy rodziny. Znajdujemy się na sporych rozmiarów terenie (4,5 ha) w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu i Rezerwatu Grotnickiego. Dlatego możecie mieć Państwo pewność, że znajdziecie u nas spokój i ciszę. Będziecie mogli odpocząć od zgiełku dużego miasta.

Mimo to nie brakuje u nas różnego rodzaju atrakcji. Możemy zorganizować grę w paintball czy ASG, naukę jazdy konnej czy jazdę off road.

Znajdziecie Państwo u nas również miejsce do wspólnego grillowania czy biesiadowania, także w mniej pogodne dni. Na pewno nie będzie nudy – to możemy zagwarantować już teraz!

Ognisko lub grill

Paintball i ASG

Pole namiotowe i campingowe

Odpocznik od zgiełku miasta

Pole namiotowe i camping

Dysponujemy również dużym, dobrze wyposażonym polem namiotowym i campingiem. U nas możecie Państwo w pełni zrelaksować się na leśnym terenie o powierzchni aż 4,5 ha i odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Mikroklimat panujący w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu i Rezerwatu Grotnickiego ma cechy zbliżone do mikroklimatu Rabki. Sprzyja nie tylko osobom dorosłym, ale i dzieciom. Cisza i spokój są u nas gwarantowane.

Niedaleko znajduje się m.in. łowisko PZW Grotniki oraz kąpielisko „Zatoka Linda”, gdzie można skorzystać z szerokiej gamy różnego rodzaju atrakcji wodnych. Ze swojej strony dla chętnych organizujemy natomiast grę w ASG lub paintball, a także naukę jazdy konnej czy jazdę off road. Zapewniamy, że u nas nigdy nie ma nudy.

Na terenie naszego ośrodka zlokalizowane jest ponadto specjalne miejsce na grill lub do rozpalenia ogniska. Dzięki niemu wieczorem można spędzić czas w nieco większym gronie na wspólnej biesiadzie. Zadaszenie sprawia, że jest to możliwe także w mniej pogodne dni.

Zobacz jak wygląda nasz obiekt

Przejrzyj galerię zdjęć

Ośrodek znajduje się na leśnym i zamkniętym terenie o łącznej powierzchni 4,5ha.

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas, aby poznań szczegóły:

  • AURELIA +48 604 070 176
  • KARINA +48 696 447 246

    Imię i nazwisko:


    Email:


    Wiadomość: