Wspomnień czar

Tyle się u nas ostatnio dzieje, że nie sposób wszystko na bieżąco relacjonować.
Dlatego przygotowaliśmy dla Was podsumowanie minionych wydarzeń. W związku z tym, że nasza oferta jest niezwykle różnorodna i dostosowana do Waszych potrzeb, zorganizowaliśmy u nas ostatnio między innymi:
– zjazd rodzinny z uroczystym obiadem (tutaj jak zwykle wspierał nas pyszny Catering Jak u Mamy z Orłej). Nasi goście korzystali nie tylko z noclegów w naszych przytulnych domkach, ale także ze wszystkich dobrodziejstw naszej infrastruktury. Był grill i ognisko z kiełbaskami, dużo śmiechu, rozmowy do późna, tańce i wspaniała zabawa.
– Dzień Dziecka – podzielony na 2 dni (2 wydarzenia). Pierwszego dnia atrakcje dostępne były dla wszystkich, dla naszych gości, sąsiadów, mieszkańców i przyjezdnych. O wspaniałą zabawę zadbała akademia Power Kids, były zajęcia sportowe, taneczne i kreatywne. Działo się bardzo dużo, a dzieci wyszły od nas bardzo zadowolone i uśmiechnięte. Nie zabrakło też pysznych gofrów .
Drugiego dnia gościliśmy uczniów jednej z zaprzyjaźnionych szkół. Tego dnia atrakcje były związane z nauką zasad bezpieczeństwa. Rzucaliśmy do celu, poznaliśmy podstawy samoobrony, strzelaliśmy z łuku i broni, a w przerwie zajadaliśmy się pysznymi lodami. Wrażeń było naprawdę wiele!

– pobyt drużyny harcerskiej z Łodzi, która gości u nas co roku. Na naszym polu namiotowym stanęło aż pięć namiotów. Wyobrażacie sobie jak było wesoło?

Jeśli też macie ochotę zorganizować u nas podobne wydarzenie lub macie jakiś inny pomysł na aktywne (lub leniwe) spędzenie wolnego czasu, zapraszamy do kontaktu.